Candesartan-1 A Pharma dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Candesartan-1 A Pharma dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Candesartan-1 A Pharma dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Candesartan-1. Pamiętaj również sprawdzić ceny Candesartan-1 bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Candesartan-1 A Pharma dawkowanie

Candesartan-1 A Pharma dawkowanie:

Nadciśnienie tętnicze: zalecana dawka początkowa i zwykle stosowana dawka podtrzymująca wynosi 8 mg/dobę. Dawkę można zwiększyć do 16 mg/dobę. Jeśli po zastosowaniu dawki maks. ciśnienie tętnicze nie jest wystarczająco kontrolowane, należy rozważyć zastosowanie innych metod leczenia. Pełne działanie przeciwnadciśnieniowe uzyskuje się w ciągu 4 tyg. od rozpoczęcia leczenia. Nie ma konieczności zmiany dawki początkowej u pacjentów w podeszłym wieku. U pacjentów z ryzykiem wystąpienia niedociśnienia tętniczego (np. pacjenci z hipowolemią) oraz u pacjentów z niewydolnością nerek należy rozważyć rozpoczęcie leczenia od dawki 4 mg; u pacjentów z łagodną lub umiarkowaną niewydolnością wątroby zalecana dawka początkowa wynosi 2 mg/dobę. Niewydolność serca: zalecana dawka początkowa wynosi 4 mg/dobę. Dawkę tę można zwiększyć, przez podwojenie, w odstępach co najmniej 2 tyg., do największej dawki tolerowanej przez pacjenta – nie większej niż 32 mg na dobę. Nie ma konieczności zmiany dawki początkowej u pacjentów w podeszłym wieku lub u pacjentów z hipowolemią, niewydolnością nerek lub łagodną do umiarkowanej niewydolnością wątroby.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Candesartan-1 A Pharma dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Candesartan-1

Sprawdź komentarze opinie o Candesartan-1:

Gdzie kupić Candesartan-1?

Szukasz gdzie można kupić Candesartan-1?

Oto lista aptek i sklepów z Candesartan-1:

Cena Candesartan-1

Chcesz poznać szczegółowe ceny Candesartan-1?

Forum Candesartan-1

Lista pytań na forum o Candesartan-1:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Candesartan-1 A Pharma dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *