Canbiox dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Canbiox dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Canbiox dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Canbiox. Pamiętaj również sprawdzić ceny Canbiox bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Canbiox dawkowanie

Canbiox dawkowanie:

Dzieci i młodzież o mc. >45 kg, dorośli i pacjenci w podeszłym wieku. Całkowita dawka azytromycyny wynosi 1500 mg i podaje się ją w dawkach podzielonych w ciągu 3 dni (500 mg raz/dobę). Alternatywnie dawkowanie można rozłożyć na 5 dni (500 mg raz/dobę pierwszego dnia, następnie 250 mg raz/dobę). W niepowikłanych zakażeniach cewki moczowej i szyjki macicy, wywołanych przez Chlamydia trachomatis, podaje się doustnie pojedynczą dawkę 1000 mg. Dzieci i młodzież o mc. . W tej grupie pacjentów nie jest wskazane stosowanie tabl. Można zastosować inne postaci farmaceutyczne azytromycyny, takie jak zawiesiny. U pacjentów w podeszłym wieku nie jest konieczna zmiana dawki. U pacjentów z niewydolnością nerek o nasileniu lekkim lub umiarkowanym (GFR = 10-80 ml/min) nie jest konieczna modyfikacja dawki. U pacjentów z niewydolnością wątroby nie jest konieczna modyfikacja dawki.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Canbiox dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Canbiox

Sprawdź komentarze opinie o Canbiox:

Gdzie kupić Canbiox?

Szukasz gdzie można kupić Canbiox?

Oto lista aptek i sklepów z Canbiox:

Cena Canbiox

Chcesz poznać szczegółowe ceny Canbiox?

Forum Canbiox

Lista pytań na forum o Canbiox:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Canbiox dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *