Canal-Dry działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Canal-Dry działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Canal-Dry działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Canal-Dry. Pamiętaj również sprawdzić ceny Canal-Dry bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Canal-Dry działanie i stosowanie

Canal-Dry działanie i stosowanie:

Preparat do osuszania i odtłuszczania tkanek zęba. Preparat do osuszania i odtłuszczania kanałów korzeniowych, ubytków zębów przed wypełnieniem oraz oszlifowanych zębów przed zacementowaniem uzupełnień protetycznych. Dzięki odpowiedniemu składowi preparat usuwa resztki tłuszczu i wilgoci z tkanek zęba. Poprawia to adhezję wypełnień i uzupełnień protetycznych Wchodzący w skład wyrobu alkohol izopropylowy, który jest substancją higroskopijną, w krótkim czasie osusza tkanki zęba. Obniża również napięcie powierzchniowe. Pozostałe składniki preparatu aceton i octan etylu odtłuszczają powierzchnię zęba. Wszystkie zastosowane substancje są substancjami o krótkim czasie parowania, tak więc wymagane osuszenie i odtłuszczenie powierzchni zęba uzyskuje się w ciągu kilku do kilkunastu sekund.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Canal-Dry działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Canal-Dry?

Szukasz gdzie można kupić Canal-Dry?

Oto lista aptek i sklepów z Canal-Dry:

Cena Canal-Dry

Chcesz poznać szczegółowe ceny Canal-Dry?

Forum Canal-Dry

Lista pytań na forum o Canal-Dry:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Canal-Dry działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *