Campral skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Campral skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Campral skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Campral. Pamiętaj również sprawdzić ceny Campral bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Campral skutki uboczne

Campral skutki uboczne:

Działania niepożądane związane ze stosowaniem akamprozatu są zwykle łagodne i przemijające. Przede wszystkim są to zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego lub zmiany dermatologiczne. Najczęściej występujące działania niepożądane ze strony przewodu pokarmowego to: biegunka, rzadziej nudności, wymioty i bóle brzucha. Głównym objawem dermatologicznym jest świąd. Sporadycznie występuje wysypka plamkowo-grudkowa. Rzadko donoszono o pęcherzach na skórze. Doniesienia o zmianach libido, impotencji, oziębłości płciowej i zaburzeniach psychicznych, głównie depresji, dotyczyły w równym stopniu pacjentów przyjmujących akamprozat i pacjentów otrzymujących placebo.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Campral skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Campral?

Szukasz gdzie można kupić Campral?

Oto lista aptek i sklepów z Campral:

Cena Campral

Chcesz poznać szczegółowe ceny Campral?

Forum Campral

Lista pytań na forum o Campral:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Campral skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *