Calpol dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Calpol dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Calpol dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Calpol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Calpol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Calpol dawkowanie

Calpol dawkowanie:

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 500-1000 mg; maks. dawka dobowa 4 g. Dawka jednorazowa dla dzieci od 3 m.ż.-12 lat wynosi 10-15 mg/kg m.c. Niemowlęta 3-12 m.ż.: 60-120 mg. Dzieci 1-6 lat: 120-240 mg. Dzieci 6-12 lat: 250-500 mg. W razie konieczności dawkę można powtarzać co 4 h, ale nie częściej niż 4x/dobę. Stosowanie u dzieci w wieku poniżej 2 roku życia powinno być zalecane przez lekarza. Nie podawać dłużej niż 3 dni. Preparatu nie należy rozcieńczać.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Calpol dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Calpol?

Szukasz gdzie można kupić Calpol?

Oto lista aptek i sklepów z Calpol:

Cena Calpol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Calpol?

Forum Calpol

Lista pytań na forum o Calpol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Calpol dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *