Calperos 1000 przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Calperos 1000 przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Calperos 1000 przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Calperos. Pamiętaj również sprawdzić ceny Calperos bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Calperos 1000 przedawkowanie

Calperos 1000 przedawkowanie:

Przedawkowanie leku, zwłaszcza u pacjentów przyjmujących większe niż terapeutyczne dawki witaminy D lub jej pochodnych, może prowadzić do hiperkalcemii. Mogą wystąpić: zaburzenia żołądkowo-jelitowe (wzdęcia, zaparcia), brak łaknienia, osłabienie siły mięśniowej, wielomocz, niemiarowość akcji serca. W przypadku przedawkowania należy obniżyć stężenie wapnia w surowicy krwi (nawodnienie pacjenta, podanie nietiazydowych leków moczopędnych i doustnie fosforanów).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Calperos 1000 przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Calperos

Sprawdź komentarze opinie o Calperos:

Gdzie kupić Calperos?

Szukasz gdzie można kupić Calperos?

Oto lista aptek i sklepów z Calperos:

Cena Calperos

Chcesz poznać szczegółowe ceny Calperos?

Forum Calperos

Lista pytań na forum o Calperos:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Calperos 1000 przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *