Calgel przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Calgel przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Calgel przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Calgel. Pamiętaj również sprawdzić ceny Calgel bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Calgel przedawkowanie

Calgel przedawkowanie:

W następstwie nadmiernego miejscowego stosowania produktu leczniczego w jamie ustnej może teoretycznie wystąpić osłabienie czucia w okolicy gardłowej z towarzyszącym wpływem na czynność połykania. Działanie takie opisano w przypadku dorosłego, który podczas płukania gardła połknął 5 ml 2% roztworu chlorowodorku lidokainy (co odpowiada 100 mg lidokainy). Jednakże, biorąc pod uwagę proporcje pc. i powierzchni gardła, dawka taka odpowiada pojedynczej dawce 5,4 g produktu leczniczego w przypadku dziecka w wieku 3 m-cy. Jest niezwykle mało prawdopodobne, aby przy omyłkowym zastosowaniu większej niż zalecana dawki lub znacznym przedawkowaniu produktu leczniczego wykazywał on działanie toksyczne. W przypadku przedawkowania należy zaprzestać stosowania leku.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Calgel przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Calgel?

Szukasz gdzie można kupić Calgel?

Oto lista aptek i sklepów z Calgel:

Cena Calgel

Chcesz poznać szczegółowe ceny Calgel?

Forum Calgel

Lista pytań na forum o Calgel:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Calgel przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *