Calcistad działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Calcistad działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Calcistad działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Calcistad. Pamiętaj również sprawdzić ceny Calcistad bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Calcistad działanie i stosowanie

Calcistad działanie i stosowanie:

Syntetyczny hormon, antagonista parathormonu regulujący przemianę wapnia i tkanki kostnej. Obniża poziom wapnia w surowicy, wzmaga osteogenezę, a hamuje osteolizę, zwiększa odkładanie wapnia w tkance kostnej. Zwiększa wydalanie wapnia, fosforanów, magnezu, potasu i sodu z moczem. Działa przeciwbólowo w bólach kostnych. Zwiększa wydzielanie soku żołądkowego i trzustkowego. Prawidłowe stężenie w osoczu wynosi 0,02-0,04 ng/ml. Biodostępność po podaniu pozajelitowym wynosi 70%, maks. stężenie w surowicy występuje po 1 h. Metabolizowany do nieczynnych metabolitów w wątrobie i wydalany w 95% z moczem. Syntetyczna kalcytonina łososiowa 100-krotnie bardziej aktywna niż świńska i 10 razy niż ludzka.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Calcistad działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Calcistad?

Szukasz gdzie można kupić Calcistad?

Oto lista aptek i sklepów z Calcistad:

Cena Calcistad

Chcesz poznać szczegółowe ceny Calcistad?

Forum Calcistad

Lista pytań na forum o Calcistad:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Calcistad działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *