Calcistad dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Calcistad dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Calcistad dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Calcistad. Pamiętaj również sprawdzić ceny Calcistad bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Calcistad dawkowanie

Calcistad dawkowanie:

Iniekcje. Osteoporoza pomenopauzalna: Leczenie długotrwałe od roku do 2 lat z zachowaniem koniecznych przerw. Podskórnie lub domięśniowo przez 3 m-ce po których następują 3 m-ce przerwy, przez 2 lata. 50 j.m. codziennie, lub 100 j.m. co 2 dzień. Hiperkalcemia: Zalecana dawka początkowa 4 j.m./kg mc. co 12 h. Jeżeli po 1-2 dobach obniżenie stężenia wapnia jest niewystarczające dawka może być zwiększona do 8 j.m./kg mc. co 12 h. W razie braku poprawy dawkę 8 j.m./kg mc. można podawać co 6 h. W doraźnym leczeniu zagrażającej życiu hiperkalcemii podawać przez pompę infuzyjną w dawce 1 j.m./kg mc./h (w 5% roztworze glukozy lub 0,9% NaCl) lub 5-10 j.m.w 500 ml roztwory przez 6 h. Choroba Pageta kości: Na początku leczenia 100 j.m. codziennie lub co drugi dzień. Po uzyskaniu poprawy wystarczające może być 50 m.j. Leczenia nie należy prowadzić dłużej niż 6 m-cy. Bóle kostne pochodzenia nowotworowego: 100-200 j.m. co 6 h przez 3-5 dni.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Calcistad dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Calcistad?

Szukasz gdzie można kupić Calcistad?

Oto lista aptek i sklepów z Calcistad:

Cena Calcistad

Chcesz poznać szczegółowe ceny Calcistad?

Forum Calcistad

Lista pytań na forum o Calcistad:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Calcistad dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *