Calcilac skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Calcilac skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Calcilac skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Calcilac. Pamiętaj również sprawdzić ceny Calcilac bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Calcilac skutki uboczne

Calcilac skutki uboczne:

Zaburzenia metabolizmu i odżywiania: (niezbyt często) hiperkalcemia i hiperkalciuria. Zaburzenia żołądka i jelit: (rzadko) zaparcia, wzdęcia, nudności, ból brzucha i biegunka. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (bardzo rzadko) świąd, wysypka i pokrzywka.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Calcilac skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Calcilac?

Szukasz gdzie można kupić Calcilac?

Oto lista aptek i sklepów z Calcilac:

Cena Calcilac

Chcesz poznać szczegółowe ceny Calcilac?

Forum Calcilac

Lista pytań na forum o Calcilac:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Calcilac skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *