C.L.A. z zieloną herbatą w ciąży, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku C.L.A. z zieloną herbatą w ciąży.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o C.L.A. z zieloną herbatą w ciąży i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla C.L.A.. Pamiętaj również sprawdzić ceny C.L.A. bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.





Ulotka o C.L.A. z zieloną herbatą w ciąży

C.L.A. z zieloną herbatą w ciąży:

Kobiety w wieku rozrodczym muszą stosować skuteczne metody zapobiegania ciąży przez cały okres leczenia oraz przez co najmniej 4 m-ce po przyjęciu ostatniej dawki leku. Dostępna jest niewielka liczba danych dotyczących stosowania wandetanibu podczas ciąży. Zgodnie z oczekiwaniami opartymi na działaniach farmakologicznych wandetanibu, lek ten wykazuje istotny wpływ na wszystkie etapy rozrodu u samic szczurów. Jeżeli wandetanib jest stosowany podczas ciąży lub jeżeli pacjentka zajdzie w ciążę w trakcie leczenia wandetanibem, należy uprzedzić ją o możliwości uszkodzenia płodu lub ryzyku poronienia. Stosowanie leku u kobiet ciężarnych można kontynuować tylko wtedy, jeżeli potencjalne korzyści dla matki przewyższają ryzyko dla dziecka. Brak danych dotyczących stosowania wandetanibu u kobiet karmiących piersią. Wandetanib i/lub jego metabolity przenikają do mleka samic szczurów i są wykrywane w osoczu potomstwa szczurów po podaniu leku karmiącym samicom szczurów. Podczas terapii wandetanibem karmienie piersią jest przeciwwskazane. U szczurów, wandetanib nie wpływał na płodność osobników męskich, ale powodował zaburzenia płodności osobników żeńskich.





Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący C.L.A. z zieloną herbatą w ciąży, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o C.L.A.

Sprawdź komentarze opinie o C.L.A.:

Gdzie kupić C.L.A.?

Szukasz gdzie można kupić C.L.A.?

Oto lista aptek i sklepów z C.L.A.:

Cena C.L.A.

Chcesz poznać szczegółowe ceny C.L.A.?

Forum C.L.A.

Lista pytań na forum o C.L.A.:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o C.L.A. z zieloną herbatą w ciąży.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *