C.L.A. z zieloną herbatą przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku C.L.A. z zieloną herbatą przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o C.L.A. z zieloną herbatą przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla C.L.A.. Pamiętaj również sprawdzić ceny C.L.A. bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o C.L.A. z zieloną herbatą przeciwskazania

C.L.A. z zieloną herbatą przeciwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Wrodzony zespół wydłużonego odstępu QTc. Pacjenci z czasem trwania odstępu QTc przekraczającym 480 ms. Jednoczesne stosowanie wandetanibu z następującymi produktami leczniczymi, o których wiadomo, że również wydłużają odstęp QTc i/lub indukują występowanie zespołu Torsades de pointes: arszenik, cyzapryd, dożylnie podawana erytromycyna, toremifen, mizolastyna, moksyfloksacyna, leki przeciwarytmiczne klas IA oraz III. Karmienie piersią.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący C.L.A. z zieloną herbatą przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o C.L.A.

Sprawdź komentarze opinie o C.L.A.:

Gdzie kupić C.L.A.?

Szukasz gdzie można kupić C.L.A.?

Oto lista aptek i sklepów z C.L.A.:

Cena C.L.A.

Chcesz poznać szczegółowe ceny C.L.A.?

Forum C.L.A.

Lista pytań na forum o C.L.A.:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o C.L.A. z zieloną herbatą przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *