Buventol dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Buventol dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Buventol dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Buventol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Buventol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Buventol dawkowanie

Buventol dawkowanie:

W leczeniu astmy zaleca się stosowanie najmniejszej skutecznej dawki leczniczej salbutamolu podawanego wziewnie. W długotrwałym leczeniu, zamiast regularnego stosowania, zaleca się tylko doraźne przyjmowanie preparatu. Dorośli: w celu złagodzenia napadów astmy, zaostrzeń astmy oraz zaostrzeń przewlekłej obturacyjnej choroby płuc z odwracalną obturacją dróg oddechowych jedną dawkę preparatu należy przyjąć jak najszybciej po wystąpieniu objawów. W razie konieczności dawkę można zwiększyć do 400 µg salbutamolu. W przypadku utrzymywania się objawów, tą dawkę można powtórzyć po kilku min. Zapobieganie napadom astmy wywołanym przez wysiłek lub alergeny – jedna dawka 15-30 min. przed wysiłkiem lub kontaktem z alergenem. Dzieci: w celu złagodzenia napadu astmy lub przed wysiłkiem, a także przed przewidywanym kontaktem z alergenem – jedna lu dwie dawki (100-200 µg). Preparat nie jest wskazany dla dzieci w wieku poniżej 4 lat. U osób dorosłych oraz u dzieci maks. dobowa dawka wynosi 800 µg. Pacjenta należy poinstruować, jak prawidłowo wykonać inhalację. Pacjenta należy poinstruować, aby nie wydychał powietrza do inhalatora.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Buventol dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Buventol?

Szukasz gdzie można kupić Buventol?

Oto lista aptek i sklepów z Buventol:

Cena Buventol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Buventol?

Forum Buventol

Lista pytań na forum o Buventol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Buventol dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *