Butamid dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Butamid dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Butamid dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Butamid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Butamid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Butamid dawkowanie

Butamid dawkowanie:

Przedstawione poniżej zalecenia dotyczące dawkowania oparte są na doświadczeniu; brak danych z odpowiednich badań mających na celu ustalenie dawkowania. Dorośli: 15 ml syropu (22,5 mg butamiratu cytrynianu) 4x/dobę. Młodzież w wieku powyżej 12 lat: 15 ml syropu (22,5 mg butamiratu cytrynianu) 3x/dobę. Dzieci w wieku 6-12 lat: 10 ml syropu (15 mg butamiratu cytrynianu) 3x/dobę. Dzieci w wieku 3-6 lat: 5 ml syropu (7,5 mg butamiratu cytrynianu) 3x/dobę.Dzieci w wieku poniżej 3 lat: nie stosować. Maks. czas trwania leczenia bez zalecenia lekarza wynosi 1 tydzień.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Butamid dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Butamid?

Szukasz gdzie można kupić Butamid?

Oto lista aptek i sklepów z Butamid:

Cena Butamid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Butamid?

Forum Butamid

Lista pytań na forum o Butamid:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Butamid dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *