Buscolysin skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Buscolysin skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Buscolysin skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Buscolysin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Buscolysin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Buscolysin skutki uboczne

Buscolysin skutki uboczne:

Badania diagnostyczne: podwyższone ciśnienie tętnicze, podwyższone ciśnienie śródgałkowe. Zaburzenia serca: tachykardia, palpitacje serca. Zaburzenia układu nerwowego: zawroty głowy, ból głowy, ataksja. Zaburzenia oka: rozszerzenie źrenic, porażenie akomodacji (cykloplegia), zaburzenia wydzielania płynu łzowego. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: zagęszczenie wydzieliny oskrzelowej. Zaburzenia żołądka i jelit: suchość w jamie ustnej, nudności, wymioty, zaparcia. Zaburzenia nerek i dróg moczowych: zaburzenia oddawania moczu, zatrzymanie moczu. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: świąd, wysypka, zwiększone wydzielanie potu. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: zaczerwienie, zmęczenie (uczucie zmęczenia). Zaburzenia układu immunologicznego: pokrzywka, wstrząs anafilaktyczny. Zaburzenia psychiczne: chociaż butylobromek hioscyny jako związek czwartorzędowy nie przekracza bariery krew-mózg, bardzo rzadko może wywoływać niepokój, pobudzenie, bezsenność, nerwowość i omamy (w szczególności u dzieci i pacjentów w podeszłym wieku).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Buscolysin skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Buscolysin?

Szukasz gdzie można kupić Buscolysin?

Oto lista aptek i sklepów z Buscolysin:

Cena Buscolysin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Buscolysin?

Forum Buscolysin

Lista pytań na forum o Buscolysin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Buscolysin skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *