Buscolysin dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Buscolysin dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Buscolysin dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Buscolysin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Buscolysin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Buscolysin dawkowanie

Buscolysin dawkowanie:

Lekarz prowadzący określa dobową dawkę leku w zależności od nasilenia objawów klinicznych oraz od towarzyszących schorzeń, jeśli takie występują. Dorośli: ostre stany skurczowe u dorosłych – domięśniowo lub dożylnie, 10-20 mg leku, 2-4x/dobę. Można stosować preparat w postaci dożylnego wlewu kroplowego. Maks. dawka dobowa u dorosłych wynosi 100 mg butylobromku hioscyny. Dzieci powyżej 6 lat: podawać domięśniowo lub dożylnie w dawce 5-10 mg, 2-4x/dobę.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Buscolysin dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Buscolysin?

Szukasz gdzie można kupić Buscolysin?

Oto lista aptek i sklepów z Buscolysin:

Cena Buscolysin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Buscolysin?

Forum Buscolysin

Lista pytań na forum o Buscolysin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Buscolysin dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *