Buccolam skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Buccolam skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Buccolam skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Buccolam. Pamiętaj również sprawdzić ceny Buccolam bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Buccolam skutki uboczne

Buccolam skutki uboczne:

W opublikowanych badaniach klinicznych midazolam podawano na śluzówkę jamy ustnej 443 dzieciom z padaczką. W większości badań nie wykazano częstości działań niepożądanych, jedynie stwierdzono, że nie odnotowano ciężkich działań niepożądanych oraz że nie było różnicy w stosunku do czynnego komparatora – diazepamu podawanego doodbytniczo lub dożylnie. Depresja oddechowa występuje z częstością do 5%, chociaż jest znanym następstwem napadów drgawkowych, jak również jest związana ze stosowaniem benzodiazepiny. Dopoliczkowemu zastosowaniu midazolamu można prawdopodobnie przypisać jeden epizod świądu. Działania niepożądane zgłoszone po podaniu midazolamu na śluzówkę jamy ustnej u dzieci w badaniach klinicznych. Zaburzenia układu nerwowego: (często) sedacja, senność, zmniejszony poziom świadomości, depresja oddechowa. Zaburzenia żołądka i jelit: (często) nudności i wymioty. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (niezbyt często) świąd, wysypka i pokrzywka. Następujące działania niepożądane, które mogą mieć znaczenie także w przypadku podania na śluzówkę jamy ustnej, odnotowano (bardzo rzadko) po wstrzyknięciu midazolamu u dzieci i dorosłych. Zaburzenia psychiczne: (bardzo rzadko) agresja, pobudzenie, złość, stan splątania, euforia, omamy, wrogość, zaburzenia ruchu, napaść fizyczna. Zaburzenia układu nerwowego: (bardzo rzadko) niepamięć następcza, ataksja, zawroty głowy, ból głowy, napad padaczkowy, reakcje paradoksalne. Zaburzenia serca: (bardzo rzadko) bradykardia, zatrzymanie czynności serca, niedociśnienie, rozszerzenie naczyń. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: (bardzo rzadko) bezdech, duszność, kurcz głośni, zatrzymanie czynności oddechowej. U osób w podeszłym wieku stosujących benzodiazepiny odnotowano zwiększone ryzyko upadków i złamań. Zagrażające życiu zdarzenia mogą być częstsze u pacjentów z występującymi wcześniej zaburzeniami czynności układu oddechowego lub zaburzeniami czynności serca, w szczególności, gdy podawane są duże dawki midazolamu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Buccolam skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Buccolam?

Szukasz gdzie można kupić Buccolam?

Oto lista aptek i sklepów z Buccolam:

Cena Buccolam

Chcesz poznać szczegółowe ceny Buccolam?

Forum Buccolam

Lista pytań na forum o Buccolam:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Buccolam skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *