Brufen przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Brufen przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Brufen przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Brufen. Pamiętaj również sprawdzić ceny Brufen bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Brufen przeciwskazania

Brufen przeciwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Czynna choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, lub nawracające owrzodzenie lub krwawienie z przewodu pokarmowego w wywiadzie (dwa lub więcej ewidentne epizody rozpoznanego owrzodzenia lub krwawienia). Ciężka niewydolność wątroby. Ciężka niewydolność serca. Ciężka niewydolność nerek (współczynnik filtracji kłębuszkowej poniżej 30 ml/min). Stany patologiczne związane ze zwiększeniem skłonności do krwawień. Krwawienie z przewodu pokarmowego lub perforacja związane z uprzednim stosowaniem NLPZ. III trymestr ciąży. Ze względu na krzyżowe reakcje nadwrażliwości nie należy podawać produktu pacjentom, u których po zastosowaniu ASA lub innego leku z grupy NLPZ wystąpiły objawy astmy, nieżytu nosa lub pokrzywki.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Brufen przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Brufen?

Szukasz gdzie można kupić Brufen?

Oto lista aptek i sklepów z Brufen:

Cena Brufen

Chcesz poznać szczegółowe ceny Brufen?

Forum Brufen

Lista pytań na forum o Brufen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Brufen przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *