Bronchosol działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Bronchosol działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Bronchosol działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Bronchosol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Bronchosol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Bronchosol działanie i stosowanie

Bronchosol działanie i stosowanie:

Preparat działa wykrztuśnie, pobudza wydzielanie śluzu w oskrzelach. Zawarty w preparacie wyciąg z ziela tymianku rozszerza oskrzela i pobudza gruczoły drzewa oskrzelowego do zwiększonego wydzielania płynnego śluzu. Saponiny triterpenowe (głownie pochodne kwasu prymulowego), zawarte w wyciągu z pierwiosnka, działają łagodnie drażniąco na błony śluzowe żołądka, co w wyniku odruchu powoduje pobudzenie wydzielania śliny, śluzu w oskrzelach i nasila działanie wykrztuśne wyciągu z tymianku. Poza tym związki fenolowe (tymol, karwakrol) zawarte w preparacie wykazują działanie przeciwbakteryjne.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Bronchosol działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Bronchosol

Sprawdź komentarze opinie o Bronchosol:

Ocena średnia Bronchosol:

Bronchosol otrzymał ocenę średnią: 0,0
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 0 opinii

Gdzie kupić Bronchosol?

Szukasz gdzie można kupić Bronchosol?

Oto lista aptek i sklepów z Bronchosol:

Cena Bronchosol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Bronchosol?

Forum Bronchosol

Lista pytań na forum o Bronchosol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Bronchosol działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *