Bronchicum działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Bronchicum działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Bronchicum działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Bronchicum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Bronchicum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Bronchicum działanie i stosowanie

Bronchicum działanie i stosowanie:

Preparat działa wykrztuśnie. Saponiny obecne w wyciągu z korzenia pierwiosnka (Primulae extr.) oraz korzenia biedrzeńca (Pimpinellae extr.) powodują wydzielenie wodnistego śluzu w drzewie oskrzelowym. Śluz ten umożliwia upłynnienie gęstej wydzieliny, tworzącej się zwykle w stanach zapalnych dróg oddechowych. Glicyryzynian amonu, jako związek o charakterze saponiny i wykazujący smak bardzo słodki, nasila to działanie. Rozrzedzona wydzielina łatwiej ulega odkrztuszeniu. Chlorowodorek prokainy oraz mentol wykazują słabe działanie miejscowo znieczulające, znosząc przykre odczucie bólu lub pieczenia gardła.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Bronchicum działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Bronchicum

Sprawdź komentarze opinie o Bronchicum:

Gdzie kupić Bronchicum?

Szukasz gdzie można kupić Bronchicum?

Oto lista aptek i sklepów z Bronchicum:

Cena Bronchicum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Bronchicum?

Forum Bronchicum

Lista pytań na forum o Bronchicum:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Bronchicum działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *