Bromocorn dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Bromocorn dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Bromocorn dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Bromocorn. Pamiętaj również sprawdzić ceny Bromocorn bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Bromocorn dawkowanie

Bromocorn dawkowanie:

Z reguły leczenie rozpoczyna się od małych dawek. Dla zahamowania laktacji po 1 tabl. 2x/dobę, rano i wieczorem przez 14 dni. W mlekotoku po 1 tabl. 2-3x/dobę. Hiperprolaktynemia, bezpłodność, mastopatia 0,5-1 tabl. 1-3x/dobę, przez kilka m-cy, lub do zajścia w ciążę. W chorobie Parkinsona zwykle dawką inicjującą jest 0,5-1 tabl. 2x/dobę przez tydzień, a następnie w zależności od potrzeby dawkę zwiększa się, co 2-3 dni o 5 mg, aż do 50 mg dziennie i wyżej. W skojarzonym leczeniu dawki preparatu odpowiednio się zmniejsza. W akromegalii 1 tabl. dziennie zwiększając dawkę co tydzień o 2,5 mg, aż do 10-20 mg dziennie. Preparat należy przyjmować podczas posiłków.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Bromocorn dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Bromocorn

Sprawdź komentarze opinie o Bromocorn:

Gdzie kupić Bromocorn?

Szukasz gdzie można kupić Bromocorn?

Oto lista aptek i sklepów z Bromocorn:

Cena Bromocorn

Chcesz poznać szczegółowe ceny Bromocorn?

Forum Bromocorn

Lista pytań na forum o Bromocorn:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Bromocorn dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *