Brintellix dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Brintellix dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Brintellix dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Brintellix. Pamiętaj również sprawdzić ceny Brintellix bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Brintellix dawkowanie

Brintellix dawkowanie:

Początkowa, zalecana dawka produktu leczniczego wynosi 10 mg wortioksetyny raz/dobę u dorosłych w wieku poniżej 65 lat. W zależności od indywidualnej odpowiedzi pacjenta na leczenie, dawkę tę można zwiększyć maks. do 20 mg wortioksetyny raz/dobę lub zmniejszyć do minimalnej dawki 5 mg wortioksetyny raz/dobę. Po ustąpieniu objawów depresji zaleca się kontynuowanie leczenia co najmniej przez 6 m-cy dla utrwalenia odpowiedzi przeciwdepresyjnej. Pacjenci leczeni produktem leczniczym mogą przerwać przyjmowanie tego produktu leczniczego w sposób nagły, bez konieczności stopniowego zmniejszania dawki. U pacjentów w podeszłym wieku należy zawsze stosować, jako dawkę początkową, najmniejszą skuteczną dawkę – 5 mg wortioksetyny raz/dobę. Należy zachować ostrożność lecząc dawkami większymi niż 10 mg wortioksetyny raz/dobę, ze względu na ograniczone dane dla tej grupy chorych. W zależności od indywidualnej odpowiedzi pacjenta na leczenie można rozważyć zastosowanie mniejszej dawki wortioksetyny, jeśli do leczenia zostanie dołączony silny inhibitor CYP2D6 (np. bupropion, chinidyna, fluoksetyna, paroksetyna). W zależności od indywidualnej odpowiedzi pacjenta na leczenie można rozważyć dostosowanie dawki wortioksetyny, jeśli do leczenia zostanie dołączony induktor cytochromu P450 o szerokim zakresie działania (np. ryfampicyna, karbamazepina, fenytoina). Nie określono bezpieczeństwa stosowania ani skuteczności produktu leczniczego u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Brintellix dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Brintellix?

Szukasz gdzie można kupić Brintellix?

Oto lista aptek i sklepów z Brintellix:

Cena Brintellix

Chcesz poznać szczegółowe ceny Brintellix?

Forum Brintellix

Lista pytań na forum o Brintellix:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Brintellix dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *