Brimogen skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Brimogen skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Brimogen skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Brimogen. Pamiętaj również sprawdzić ceny Brimogen bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Brimogen skutki uboczne

Brimogen skutki uboczne:

Miejscowe: najczęściej: przekrwienie spojówek, uczucie pieczenia i kłucia, zamglone widzenie, uczucie ciała obcego, grudki spojówkowe, reakcja alergiczna i swędzenie. U niektórych pacjentów wystąpiło kilka z tych objawów przedmiotowych i objawy podmiotowe, które były uważane za reakcję alergiczną. Rzadziej: ubytki nabłonka rogówki, światłowstręt, przekrwienie powiek, ból oka, uczucie suchości, łzawienie, obrzęk powiek, obrzęk spojówek, zapalenie brzegów powiek, zblednięcie spojówek, zadrażnienie oka, pogorszenie widzenia, zapalenie spojówek i obecność wydzieliny w worku spojówkowym. Ogólnoustrojowe: suchość w ustach, ból głowy i uczucie znużenia oraz senność, objawy ze strony górnych dróg oddechowych, zawroty głowy, objawy żołądkowo-jelitowe, osłabienie, zaburzenia smaku. Rzadko: depresja, ogólna reakcja alergiczna, suchość w nosie oraz kołatanie serca.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Brimogen skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Brimogen?

Szukasz gdzie można kupić Brimogen?

Oto lista aptek i sklepów z Brimogen:

Cena Brimogen

Chcesz poznać szczegółowe ceny Brimogen?

Forum Brimogen

Lista pytań na forum o Brimogen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Brimogen skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *