Brimogen przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Brimogen przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Brimogen przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Brimogen. Pamiętaj również sprawdzić ceny Brimogen bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Brimogen przeciwskazania

Brimogen przeciwskazania:

Nadwrażliwość na winian brimonidyny lub inny składnik preparatu. U pacjentów otrzymujących inhibitory oksydazy monoaminowej (IMAO) oraz leki przeciwdepresyjne, które wpływają na przewodnictwo noradrenergiczne (np. trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne i mianseryna).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Brimogen przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Brimogen?

Szukasz gdzie można kupić Brimogen?

Oto lista aptek i sklepów z Brimogen:

Cena Brimogen

Chcesz poznać szczegółowe ceny Brimogen?

Forum Brimogen

Lista pytań na forum o Brimogen:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Brimogen przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *