Biosotal 40 dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Biosotal 40 dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Biosotal 40 dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Biosotal. Pamiętaj również sprawdzić ceny Biosotal bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Biosotal 40 dawkowanie

Biosotal 40 dawkowanie:

Początkowo 80 mg dziennie, następnie zwiększa się dawkę dobową co 2-3 dni o 40 mg. Dawka dobowa w zaburzeniach rytmu wynosi od 120 do 480 mg podawana zwykle w 2 dawkach. W niewydolności nerek zaleca się zmniejszenie dawkowania przez wydłużenie odstępów między dawkami, przy klirensie poniżej 10 ml/min nie należy stosować leku. Nie należy nagle przerywać leczenia, tylko stopniowo zmniejszać dawkę.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Biosotal 40 dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Biosotal

Sprawdź komentarze opinie o Biosotal:

Gdzie kupić Biosotal?

Szukasz gdzie można kupić Biosotal?

Oto lista aptek i sklepów z Biosotal:

Cena Biosotal

Chcesz poznać szczegółowe ceny Biosotal?

Forum Biosotal

Lista pytań na forum o Biosotal:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Biosotal 40 dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *