Benzacne przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Benzacne przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Benzacne przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Benzacne. Pamiętaj również sprawdzić ceny Benzacne bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Benzacne przeciwskazania? Napisz swój komentarz

Opinie o Benzacne

Sprawdź komentarze opinie o Benzacne:

Ocena średnia Benzacne:

Benzacne otrzymał ocenę średnią: 4,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 2 opinii

Gdzie kupić Benzacne?

Szukasz gdzie można kupić Benzacne?

Oto lista aptek i sklepów z Benzacne:

Cena Benzacne

Chcesz poznać szczegółowe ceny Benzacne?

Forum Benzacne

Lista pytań na forum o Benzacne:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Benzacne przeciwskazania

Benzacne przeciwskazania:


Należy chronić oczy, usta i błony śluzowe przed kontaktem z produktem leczniczym. Nie należy stosować produktu leczniczego na podrażnioną skórę i otwarte rany. Jeśli doszło do przypadkowego kontaktu tych miejsc z produktem leczniczym, należy je obficie przemyć wodą. W przypadku równoczesnego stosowania produktu leczniczego z innymi produktami leczniczymi przeciwtrądzikowymi przeznaczonymi do miejscowego stosowania na skórę zalecane jest ich stosowanie o różnych porach dnia, np. rano lub wieczorem, co pozwoli na ograniczenie ryzyka podrażnienia skóry. Ostrożnie stosować na wrażliwą skórę, np. na szyi lub na inne wrażliwe miejsca. Należy unikać ekspozycji na promieniowanie UV (lampy kwarcowe, solaria) i słońce. Produkt leczniczy może powodować odbarwienie włosów i tkanin.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Benzacne przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Benzacne przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *