Balsamum Mentholi compositium przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Balsamum Mentholi compositium przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Balsamum Mentholi compositium przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Balsamum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Balsamum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Balsamum Mentholi compositium przedawkowanie

Balsamum Mentholi compositium przedawkowanie:

W przypadku zastosowania preparatu na duże powierzchnie ciała lub wielokrotnego stosowania może dojść do wystąpienia lub nasilenia działań niepożądanych, które w sporadycznych wypadkach mogą prowadzić nawet do zatruć salicylanami. Duże dawki preparatu stosowane przez dłuższy okres, mogą wywoływać łagodną formę zatrucia, tzw. salicilismus. Tego rodzaju zatrucie może wystąpić np. podczas wielokrotnego stosowania środka w czasie leczenia przewlekłych chorób gośćcowych. Objawami są nudności, wymioty, bóle brzucha, biegunki, pragnienie, zaburzenia słuchu, bóle głowy, uczucie zmęczenia lub pobudzenia. Objawy te ustępują po odstawieniu leku. W przypadku cięższego zatrucia konieczne jest szybkie nawodnienie chorego oraz podawanie dożylne wodorowęglanu sodowego w celu uregulowania równowagi kwasowo-zasadowej. Ostre zatrucia salicylanami występują rzadko. Objawy toksycznego działania salicylanów występują przeważnie wówczas, gdy stężenie ich we krwi jest większe niż 30 mg/100 cm3, co w przypadku stosowania w postaci maści nie ma klinicznego znaczenia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Balsamum Mentholi compositium przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Balsamum?

Szukasz gdzie można kupić Balsamum?

Oto lista aptek i sklepów z Balsamum:

Cena Balsamum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Balsamum?

Forum Balsamum

Lista pytań na forum o Balsamum:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Balsamum Mentholi compositium przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *