Balneum Baby Basic działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Balneum Baby Basic działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Balneum Baby Basic działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Balneum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Balneum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Balneum Baby Basic działanie i stosowanie

Balneum Baby Basic działanie i stosowanie:

Delikatnie myje i pielęgnuje skórę dziecka oraz przynosi jej ukojenie. Preparat zawiera naturalny oczyszczony olej sojowy, będący doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3. Te cenne, naturalne substancje wnikają w skórę i utrzymują prawidłową strukturę płaszcza wodno- lipidowego skóry. Właściwie ukształtowana bariera lipidowa zapobiega nadmiernej utracie wody i korzystnie wpływa na odporność skóry. Regularne stosowanie pielęgnacyjnego olejku do kąpieli sprzyja prawidłowemu i naturalnemu rozwojowi delikatnej skóry dziecka. Pielęgnacyjny olejek do kąpieli jest również odpowiedni do pielęgnacji skóry w takich stanach chorobowych jak np.: atopowe zapalenie skóry (AZS). Preparat: myje i pielęgnuje wrażliwą i suchą skórę dziecka, uzupełnia niedobór naturalnych lipidów, wzmacnia naturalną strukturę płaszcza wodno-lipidowego skóry, sprawia, że skóra dziecka jest gładka i delikatna 85% naturalnych lipidów. Bez dodatku parafiny, parabenów i szrtucznych barwników.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Balneum Baby Basic działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Balneum?

Szukasz gdzie można kupić Balneum?

Oto lista aptek i sklepów z Balneum:

Cena Balneum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Balneum?

Forum Balneum

Lista pytań na forum o Balneum:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Balneum Baby Basic działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *