Asparaginian Magnokal działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Asparaginian Magnokal działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Asparaginian Magnokal działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Asparaginian. Pamiętaj również sprawdzić ceny Asparaginian bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Asparaginian Magnokal działanie i stosowanie? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Asparaginian?

Szukasz gdzie można kupić Asparaginian?

Oto lista aptek i sklepów z Asparaginian:

Cena Asparaginian

Chcesz poznać szczegółowe ceny Asparaginian?

Ulotka o Asparaginian Magnokal działanie i stosowanie

Asparaginian Magnokal działanie i stosowanie:

Preparat złożony zawierający jony potasu i magnezu oraz kwas asparaginowy. Wpływa stymulująco na czynność mózgu. Usprawnia pamięć, poprawia koncentrację i samopoczucie, łagodzi stany zmęczenia, poprawia rytm snu. Zawarty w preparacie jon magnezu jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, wpływa na proces skurczu mięśnia sercowego, stan pobudliwości nerwowo-mięśniowej i układ odpornościowy. Zawarte w preparacie jony potasu uzupełniają jego niedobór.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Asparaginian Magnokal działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Asparaginian Magnokal działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *