Anoro Ellipta skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Anoro Ellipta skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Anoro Ellipta skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Anoro. Pamiętaj również sprawdzić ceny Anoro bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Anoro Ellipta skutki uboczne? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Anoro?

Szukasz gdzie można kupić Anoro?

Oto lista aptek i sklepów z Anoro:

Cena Anoro

Chcesz poznać szczegółowe ceny Anoro?

Forum Anoro

Lista pytań na forum o Anoro:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Anoro Ellipta skutki uboczne

Anoro Ellipta skutki uboczne:

Najczęściej zgłaszanym działaniem niepożądanym umeklidynium z wilanterolem było zapalenie nosogardła (9%). Profil bezpieczeństwa produktu oparty jest na danych doświadczalnych, dotyczących umeklidynium z wilanterolem i poszczególnych składników, pochodzących z programu badań klinicznych nad rozwojem produktu obejmujących 6855 pacjentów z POChP i zgłoszeń spontanicznych. Program badań klinicznych obejmował 2354 pacjentów otrzymujących umeklidynium z wilanterolem raz/dobę w badaniach klinicznych III fazy trwających 24 tyg. lub dłużej, z których 1296 pacjentów otrzymywało zalecaną dawkę 55/22 µg w badaniach trwających 24 tyg., 832 pacjentów otrzymywało większą dawkę 113/22 µg w badaniach trwających 24 tyg. oraz 226 pacjentów otrzymywało dawkę 113/22 µg w badaniu trwającym 12 m-cy. Częstości przypisane do działań niepożądanych obejmują wstępne częstości występowania obserwowane w połączonych 5 badaniach 24-tyg. i badaniu dotyczącym bezpieczeństwa stosowania trwającym 12 m-cy. Zakażenia i zarażenia pasożytnicze: (często) zakażenie dróg moczowych, zapalenie zatok, zapalenie nosogardła, zapalenie gardła, zapalenie górnych dróg oddechowych. Zaburzenia układu immunologicznego: (niezbyt często) reakcje nadwrażliwości, w tym wysypka; (rzadko) anafilaksja, obrzęk naczynioruchowy i pokrzywka. Zaburzenia układu nerwowego: (często) ból głowy; (niezbyt często) drżenie, zaburzenia smaku. Zaburzenia oka: (nieznana) jaskra. Zaburzenia serca: (niezbyt często) migotanie przedsionków, częstoskurcz nadkomorowy, rytm idiowentrykularny, tachykardia, skurcze dodatkowe nadkomorowe, kołatanie serca. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: (często) kaszel, ból jamy istnej i gardła. Zaburzenia żołądka i jelit: (często) zaparcia, suchość w jamie ustnej. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: (niezbyt często) wysypka.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Anoro Ellipta skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Anoro Ellipta skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *