milocardin przeciwskazania

Informacje o Milocardin przeciwskazania

Milocardin przeciwskazania:


Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Lek nie może być stosowany: u dzieci oraz w czasie ciąży i karmienia piersią. w uszkodzeniu wątroby, alkoholizmie, padaczce, uszkodzeniach mózgu, chorobach psychicznych, porfirii.
Nie zaleca się stosowania leku u pacjentów z niewydolnością oddechową, miastenią, chorobą Parkinsona, porfirią, obrzękiem śluzowatym, rozedmą płuc, niewydolnością nerek, ciężką niewydolnością serca oraz w ciężkich zatruciach lekami wpływającymi depresyjnie na OUN. Lek zawiera 54% v/v etanolu (alkoholu), tzn. do 280 mg/dawkę (40 kropli). Lek jest szkodliwy dla osób z chorobą alkoholową. Zawartość etanolu należy wziąć pod uwagę podczas stosowania u kobiet ciężarnych lub karmiących piersią, dzieci i u osób z grup wysokiego ryzyka, takich jak pacjenci z chorobą wątroby lub z padaczką. Preparat wywiera znaczny wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu. Fenobarbital i ester etylowy kwasu a-bromoizowalerianowego działają sedatywnie, a ich działanie spotęgowane jest etanolem (dawka – 40 kropli – zawiera około 280 mg etanolu), wskutek czego lek osłabia zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi oraz obsługę maszyn będących w ruchu, a także sprawność psychofizyczną (pływanie, praca na dużej wysokości i inne). Należy poinformować pacjenta o istniejącym niebezpieczeństwie.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Milocardin przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Milocardin


Sprawdź komentarze opinie o Milocardin:


Ocena średnia Milocardin:

Milocardin otrzymał ocenę średnią: 3,6
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 20 opinii

Gdzie kupić Milocardin?

Szukasz gdzie można kupić Milocardin?

Oto lista aptek i sklepów z Milocardin:

Forum Milocardin

Lista pytań na forum o Milocardin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Nikt nie skomentował jeszcze milocardin przeciwskazania

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o milocardin przeciwskazania