metypred skutki uboczne

Informacje o Metypred skutki uboczne

Metypred skutki uboczne:

Natężenie i częstość uzależniona jest od wielkości stosowanych dawek i okresu jego stosowania. Rzadziej niż kortyzon powoduje obrzęki. Najczęściej występuje jatrogenny zespół Cushinga, skłonność do zakażeń i ich rozszerzanie się, osteoporoza, cukrzyca utajona, owrzodzenie żołądka, obrzęki i zwiększenie masy ciała, wtórna niedoczynność kory nadnerczy, zaburzenia cyklu miesiączkowego, euforia. Rzadziej pojawia się niedociśnienie tętnicze, objawy psychotyczne, objawy skazy naczyniowej, zaćma i jaskra.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Metypred skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Metypred


Sprawdź komentarze opinie o Metypred:


Ocena średnia Metypred:

Metypred otrzymał ocenę średnią: 3,2
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 9 opinii

Gdzie kupić Metypred?

Szukasz gdzie można kupić Metypred?

Oto lista aptek i sklepów z Metypred:

Forum Metypred

Lista pytań na forum o Metypred:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“metypred skutki uboczne” - 11 komentarze

  1. metypred skutki uboczne #

    niedawno wykryto u mnie chorobę CROHNA. od 4 tygodni biorę dużo leków w tym Metypred 16mg, czy skutkiem ubocznym tego sterydu może być nadmierne owłosienie na twarzy? w ulotce nic nie ma na ten temat a ja zauważyłam ze włosków jest coraz więcej!!!

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o metypred skutki uboczne