ketonal dawkowanie

Informacje o Ketonal dawkowanie

Ketonal dawkowanie:

Doustnie. Zazwyczaj 1 kaps. rano, 1 w południe i 2 kaps. wieczorem lub (tabl. forte) 3 razy dziennie po 1 tabl. Przyjmować w trakcie posiłków. Domięśniowo. 1 amp. 1-2 razy dziennie. Dożylnie. Wlew krótkotrwały: 100-200 mg rozpuścić w 100 ml roztworu fizjologicznego chlorku sodu i podawać w ciągu 1/2 do 1 h. Wlew można powtórzyć po 8 h. Wlew ciągły: 100-200 mg rozpuścić w 500 ml płynu infuzyjnego i podawać w ciągu do 8 h. Wlew można powtórzyć po 8 h. Dożylnie stosować ketoprofen nie dłużej niż 48 h. Dzienna dawka leku może być zwiększona do 300 mg lub obniżona do 100 mg, w zależności od rodzaju schorzenia i stanu pacjenta. Maks. dawka dobowa wynosi 300 mg.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ketonal dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Ketonal


Sprawdź komentarze opinie o Ketonal:


Ocena średnia Ketonal:

Ketonal otrzymał ocenę średnią: 4,0
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 49 opinii

Gdzie kupić Ketonal?

Szukasz gdzie można kupić Ketonal?

Oto lista aptek i sklepów z Ketonal:

Forum Ketonal

Lista pytań na forum o Ketonal:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“ketonal dawkowanie” - komentarz

  1. ketonal dawkowanie #

    witam :) przewiało mnie na skuterze i bolą mnie strasznie po wstaniu rano mięśnie kręgosłupa, aż cieżko mi wstać z łóżka. biorę codziennie jedną tabl ketonalu ? czy to mi może zaszkodzić ? mam iść do lekarza ? proszę o odpowiedź :)

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o ketonal dawkowanie