Desmoxan przeciwskazania

Informacje o Desmoxan przeciwskazania

Desmoxan przeciwskazania:


Lek można stosować tylko w przypadku pacjentów o poważnym zamiarze zaprzestania palenia tytoniu. Pacjent powinien być poinformowany, że przyjmowanie leku i jednoczesna kontynuacja palenia tytoniu może doprowadzić do nasilenia działań niepożądanych nikotyny. U pacjentów z chorobą niedokrwienną serca, niewydolnością serca, ze schorzeniami naczyń mózgowych, zaburzeniem drożności tętnic, nadciśnieniem tętniczym, guzem chromochłonnym nadnerczy, chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, chorobą refluksową przełyku, nadczynnością tarczycy, cukrzycą, niektórymi postaciami schizofrenii, niewydolnością nerek i wątroby, przed zastosowaniem leku należy starannie ocenić stosunek korzyści do ryzyka. Stosowanie produktu leczniczego u dzieci i młodzieży w wieku <18 lat: skuteczność i bezpieczeństwo stosowania leku w tej grupie wiekowej nie zostały ustalone. Stosowanie produktu leczniczego u osób w wieku >65 lat: skuteczność i bezpieczeństwo stosowania leku w tej grupie wiekowej nie zostały ustalone. Produkt leczniczy nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Desmoxan przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Desmoxan


Sprawdź komentarze opinie o Desmoxan:


Ocena średnia Desmoxan:

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 238 opinii

Gdzie kupić Desmoxan?

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:

Forum Desmoxan

Lista pytań na forum o Desmoxan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“Desmoxan przeciwskazania” - 10 komentarze

 1. Desmoxan przeciwskazania #

  mam zawrotu głowy i skoczyl mi cukier a takze spuchły mi recei oczy

 2. Desmoxan przeciwskazania #

  nikt nie pisze czy można brać desmoxan po zawale który miał 4 lata temu

 3. Desmoxan przeciwskazania #

  mamproblem z nerkami czy jest szkodliwe

 4. Desmoxan przeciwskazania #

  Skuteczny tylko dla zdrowych. Zaczęło się udawać przy drugiej próbie, ale dostałam zawału. Na szczęscie szybko nadeszła pomoc. Za mało są wytłuszczone i nagłośnione przeciwskazania i skutki uboczne.

 5. Desmoxan przeciwskazania #

  Witam . MaM 33 lata i troche problemów z wątrobą czy mogę brać Desmoxan

 6. Desmoxan przeciwskazania #

  witam serdecznie mam 53 lata choruje na niewydolnosc ukladu krazenia, mam wszczepiony stymulator serca , czy moge brac DESMOXAN ???? za odpowiedz , pomoc bardzo dziekuje . Kaska

 7. Desmoxan przeciwskazania #

  Nie zastanawiaj się ,zaczynaj kurację,ja też mam nadciśnienie,pół roku temu zaczęłam brać desmoxan i nie palę,ciśnienie nie skacze w górę,powodzenia.

 8. Desmoxan przeciwskazania #

  Zażywam desmoxan już 8 dni czwartego dnia przestałem palić ale mam ogromne problemy po zażyciu leku z koncentracja i miewam zawroty głowy cieżko sie skupić lek działa ale jak wspomniałem skutki uboczne sie pojawiają niemniej jednak nie żałuje nie pale polecam

 9. Desmoxan przeciwskazania #

  Tabletki mam już kupione na początku roku. Waham się jednak, czy zacząć kurację, bo jestem po zawale (9,5 roku temu, a mam 58 lat)i chociaż biorę lek na nadciśnienie i nie odczuwam dolegliwości krążeniowych, na pewno jestem w jakimś stopniu w grupie ryzyka na skutki niepożądane. Z drugiej strony palenie paczki dziennie z pewnością też nie służy sercu, kupując kolejne paczki coraz bardziej skłaniam sie, by sięgnąć jednak po desmoxan, bo w końcu się przeterminuje. Co radzicie??
  pozdrawiam wszystkich, którym sie udało i tym dopiero zmierzajacym do wyzwolenia sie od wstrętnego nałogu :)

 10. Desmoxan przeciwskazania #

  U mie działa od razu w Niedziele o 11.30 wzięłam pierwszą tabletke i spaliłam tylko dwa papierosy to Nylon w Niedziele do dziś a jest już piątek nie zapalilam ani jednego papierosa chodz ida myśli nie żałuję ze biorę te tabletki i polecam .

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o Desmoxan przeciwskazania