Desmoxan przeciwskazania

Informacje o Desmoxan przeciwskazania

Desmoxan przeciwskazania:


Lek można stosować tylko w przypadku pacjentów o poważnym zamiarze zaprzestania palenia tytoniu. Pacjent powinien być poinformowany, że przyjmowanie leku i jednoczesna kontynuacja palenia tytoniu może doprowadzić do nasilenia działań niepożądanych nikotyny. U pacjentów z chorobą niedokrwienną serca, niewydolnością serca, ze schorzeniami naczyń mózgowych, zaburzeniem drożności tętnic, nadciśnieniem tętniczym, guzem chromochłonnym nadnerczy, chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, chorobą refluksową przełyku, nadczynnością tarczycy, cukrzycą, niektórymi postaciami schizofrenii, niewydolnością nerek i wątroby, przed zastosowaniem leku należy starannie ocenić stosunek korzyści do ryzyka. Stosowanie produktu leczniczego u dzieci i młodzieży w wieku <18 lat: skuteczność i bezpieczeństwo stosowania leku w tej grupie wiekowej nie zostały ustalone. Stosowanie produktu leczniczego u osób w wieku >65 lat: skuteczność i bezpieczeństwo stosowania leku w tej grupie wiekowej nie zostały ustalone. Produkt leczniczy nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Desmoxan przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Desmoxan


Sprawdź komentarze opinie o Desmoxan:


Ocena średnia Desmoxan:

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 238 opinii

Gdzie kupić Desmoxan?

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:

Forum Desmoxan

Lista pytań na forum o Desmoxan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“Desmoxan przeciwskazania” - 11 komentarze

  1. Desmoxan przeciwskazania #

    U mie działa od razu w Niedziele o 11.30 wzięłam pierwszą tabletke i spaliłam tylko dwa papierosy to Nylon w Niedziele do dziś a jest już piątek nie zapalilam ani jednego papierosa chodz ida myśli nie żałuję ze biorę te tabletki i polecam .

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o Desmoxan przeciwskazania