Desmoxan dawkowanie

Informacje o Desmoxan dawkowanie

Desmoxan dawkowanie:

Przez pierwsze 3 dni należy stosować po 1 kaps. co 2 h (6 kaps./dobę). Jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów. Jeśli leczenie nie dało efektów i pacjent nadal odczuwa potrzebę palenia tytoniu, należy przerwać przyjmowanie leku. Leczenie można rozpocząć ponownie w ciągu 2-3 m-cy. Jeśli leczenie jest skuteczne i pacjent nie odczuwa potrzeby palenia tytoniu, należy postępować zgodnie z poniższym schematem: 4-12 dzień – 1 kaps. co 2,5 h (maks. 5 kaps./dobę) 13-16 dzień – 1 kaps. co 3 h (maks. 4 kaps./dobę) 17-20 dzień – 1 kaps. co 5 h (maks. 3 kaps./dobę) 21-25 dzień – 1-2 kaps./dobę.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Desmoxan dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Desmoxan


Sprawdź komentarze opinie o Desmoxan:


Ocena średnia Desmoxan:

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 238 opinii

Gdzie kupić Desmoxan?

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:

Forum Desmoxan

Lista pytań na forum o Desmoxan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“Desmoxan dawkowanie” - 18 komentarze

 1. Desmoxan dawkowanie #

  3 razy już rzucałam na desmoxanie i za każdym razem wracałam. Najdłużej nie paliłam 4 tygodnie.
  Teraz próbuję 4 raz. Zobaczymy…

 2. Desmoxan dawkowanie #

  Dziala działa działa po16 latach palaenia i kilku probach wreszcie przestałem palic skutkow ubocznych zadnych polecam

 3. Desmoxan dawkowanie #

  pierwszy raz użyłem desmoksan rok temu nie działał teraz spróbowałem ponownie całkiem inne efekty biore po swojemu i papierosy jak zapale bardzo dusza mnie i ciagnie nawymioty,bende menczył sie z tym aż żucze to świństwo dam rade

 4. Desmoxan dawkowanie #

  Ja nie pale ale poprzez lekarza naklonilam dwujke moich bliskich i naprawde nie pala jestem z nich dumna . Pozdrawiam i zycze sukcesow w zuceniu palenia .

 5. Desmoxan dawkowanie #

  Po 4 dniach brania desmoxanu rzuciłam palenie -supeeer! Ze skutków ubocznych, miałam bóle głowy i problemy ze spaniem (zasypianie, koszmary)Ogólnie polecam.

 6. Desmoxan dawkowanie #

  W moim przypaeku było tak że dziala nie wzkazane chyba kazde wystapilo wszystko bolalo szraczka bol brzucha banki. Itp. A palić jak paliłem tak palę tyle ze więcej

 7. Desmoxan dawkowanie #

  Ogólnie spoko, polecam. Przez pierwsze dni jest ciężko później dużo lepiej próbowałem wziąć buszka ostatnio i bardzo śmierdział mi cmik biore jeszcze tabsy tak z 2 3 dziennie ale nie pale.

 8. Desmoxan dawkowanie #

  Przestałam palić po czterech dniach stosowania desmoxanu. On naprawde pomaga polecam.Mój mąż też przestał i wielu naszych znajomych.Podejmijcie wyzwanie.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o Desmoxan dawkowanie