miansec skutki uboczne

Informacje o Miansec skutki uboczne

Miansec skutki uboczne:

Obserwowano w rzadkich przypadkach: skazy krwotoczne, drgawki, hipomanię, hipotonię, zaburzenia czynności wątroby (w razie wystąpienia żółtaczki przerwać leczenie), bóle stawowe, obrzęki, ospałość w pierwszych dniach leczenia. Zaparcia, suchość w jamie ustnej, niewyraźne widzenie zwykle nie ulegają nasileniu podczas leczenia depresji mianseryną, w wielu wypadkach zmniejszają się lub ustępują. Podczas leczenia może wystąpić granulocytopenia (agranulocytoza) w postaci takich objawów jak: bóle gardła, zapalenie jamy ustnej i gardła, gorączka – należy wówczas przerwać leczenie i skontrolować leukocytozę. Zwykle obserwowano powyższe objawy u chorych w podeszłym wieku (po 4-6 tyg. leczenia). Po przerwaniu leczenia reakcje tego typu ustępowały.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Miansec skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Miansec


Sprawdź komentarze opinie o Miansec:


Ocena średnia Miansec:

Miansec otrzymał ocenę średnią: 3,5
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 30 opinii

Gdzie kupić Miansec?

Szukasz gdzie można kupić Miansec?

Oto lista aptek i sklepów z Miansec:

Forum Miansec

Masz pytania dotyczące leku ?
Zadaj swoje pytanie na forum SprawdzLek.pl ,
na pewno ktoś Ci pomoże

“miansec skutki uboczne” - 2 komentarze

  1. miansec skutki uboczne #

    zrobiłam sie po nim gruba jak beczka

  2. miansec skutki uboczne #

    Po Miansec odczuwam senność zawroty głowy i suchość a jamie ustnej. Czuję się jakbym nie spal całą noc zupełnie osłabiony.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o miansec skutki uboczne