Desmoxan skutki uboczne

Informacje o Desmoxan skutki uboczne

Desmoxan skutki uboczne:

Produkt leczniczy może powodować działania niepożądane, które występują najczęściej na początku leczenia. Badania kliniczne i dotychczasowe doświadczenie w stosowaniu wskazują na dobrą tolerancję cytyzyny. Odsetek pacjentów, którzy przerywali leczenie cytyzyną z powodu działań niepożądanych, wynosił 6-15,5% i w badaniach kontrolowanych był porównywalny do odsetka pacjentów przerywających leczenie w grupie otrzymującej placebo. Zwykle obserwowano łagodne do umiarkowanych działania niepożądane, dotyczące najczęściej układu pokarmowego. Większość z nich występowała głównie w początkowym okresie terapii i ustępowała wraz z jej trwaniem. Objawy te mogą być również wynikiem zaprzestania palenia tytoniu, a nie leczenia cytyzyną. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: męczliwość, złe samopoczucie, zmęczenie. Zaburzenia oka: łzawienie. Zaburzenia metabolizmu i odżywiania: zmiana apetytu (głównie zwiększenie), przyrost mc. Zaburzenia układu nerwowego: bóle głowy, zawroty głowy, uczucie ciężkości głowy, rozdrażnienie, zaburzenia snu (bezsenność, senność, ospałość, dziwne sny, koszmary), zmiany nastroju, lęk, trudności w koncentracji, osłabienie popędu płciowego. Zaburzenia serca: przyspieszenie akcji serca, zwolnienie akcji serca. Zaburzenia naczyniowe: zwyżki ciśnienia tętniczego. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: duszność, wzmożone odkrztuszanie. Zaburzenia żołądka i jelit: suchość w jamie ustnej, bóle brzucha (głównie w nadbrzuszu), nudności, wymioty, zmiany smaku, zaparcie, biegunka, wzdęcia, pieczenie języka, zgaga, nadmierne ślinienie. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: bóle mięśniowe. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: wysypka, wzmożona potliwość, zmniejszenie elastyczności skóry. Badania diagnostyczne: zwiększenie aktywności aminotransferaz.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Desmoxan skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Desmoxan


Sprawdź komentarze opinie o Desmoxan:


Ocena średnia Desmoxan:

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 238 opinii

Gdzie kupić Desmoxan?

Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:

Forum Desmoxan

Lista pytań na forum o Desmoxan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“Desmoxan skutki uboczne” - 60 komentarze

 1. Desmoxan skutki uboczne #

  Z potencją nie mam problemu, ale czy ktoś jest w stanie określić interakcję tego leku z THC?

 2. Desmoxan skutki uboczne #

  Ja brałam desmoxan przez 15 dni…było ok nie paliłam, nie chciało mi się palić ale i żyć też… miałam coś w rodzaju depresji.Odstawiłam, nie pale następne 5 dni a czuję się normalnie. polecam jedynie silną wolę

 3. Desmoxan skutki uboczne #

  Uwaga!! Lek jest bardzo niebezpieczny,przestrzegam przed jego zażywaniem. Przed zażyciem leku należy zrobić badania, które oznaczą wrażliwość na cytyzynę, składnik silnie uczulający.firma nie pisze o tym w ulotce i tak naprawdę olewa, co się stanie z pacjentem, głównie nastawiona jest na zyski.

 4. Desmoxan skutki uboczne #

  Jestem po koronografi boje się go brać po jednej tabletce myślałam ze to już koniec ze odchodzenie

 5. Desmoxan skutki uboczne #

  Przestrzegam wszystkich przed nieprawidłowym stosowaniem leku, bez zapoznania się z ulotką oraz nieprawidłowym przyjmowaniem kapsułek. Mam obawy co do tego, czy wszyscy mogą przyjmować ten lek. Mój brat drugiego dnia kuracji przy dawkowaniu 1 kapsułki co 2 godziny stracił przytomność i upadł uderzając głową o karoryfer i teraz ma duży problem. Dodam jeszcze, że ma 16lat. Przestrzegam was, uważajcie z dawkami.

 6. Desmoxan skutki uboczne #

  Od dziś zaczynam brac ten lek i będę referowac postępy w przyjmowaniu leku. Pozdrawiam wszystkich niepalących

 7. Desmoxan skutki uboczne #

  mnie meczy juz 8dzien ale biore coraz wieksze nerwy biore jak mi sie wspomni co2-3 godziny nie pale ale czy az takie skuteczne

 8. Desmoxan skutki uboczne #

  Diana, przeczytaj sobie dowolną ulotkę, dowolnego leku pod kątem skutków ubocznych. Aż włosy na głowie stają po przeczytaniu. Ale tam są opisane możliwe, a nie konieczne skutki uboczne. Jak Ci napiszę, że nawet przejście przez jezdnie na zielonym świetle może być niebezpieczne, bo jakiś pirat drogowy akurat pojedzie, to nie przejdziesz?
  Zażywam Desmoxan już 6-ty dzień i żyję i nie palę i @niuniek – nie mam problemów z potencą :)

 9. Desmoxan skutki uboczne #

  kupiłam ten lek ale sie obawiam go zaz
  zażyć bo przecież ma tyle skutków ubocznych i przeciwwskazań że po wzieciu tego leku można ducha wyzionąć

 10. Desmoxan skutki uboczne #

  Ten lek nie wszyscy mogą brać , każdy inaczej na niego reaguje a panowie mają problem z potencją nie popieram tego leku…..

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o Desmoxan skutki uboczne